MB Engineering

O nás

Jsme dynamická společnost se zkušeným týmem lidí, která se zaměřuje na aktuální energetické potřeby v průmyslu a veřejném i soukromém sektoru, zejména se soustředíme na výstavbu fotovoltaických elektráren, ale také na přeměnu nevyužité tepelné energie na energii elektrickou, zvyšování kvality a úspory elektrické energie.

Jednou z našich klíčových aktivit je projektování, dodávka a montáž fotovoltaických elektráren. Našimi zákazníky jsou jak rodinné domy, tak i menší a střední průmyslové podniky a samozřejmě také státní instituce. Na rozdíl od ostatních společností se instalaci fotovoltaických elektráren věnujeme již od roku 2011, kdy jsme postavili první FVE. Máme desítky referenčních instalací a spokojených zákazníků.

Pro rodinné domy dodáváme fotovoltaické elektrárny o výkonu od 2 kWp do 50 kWp, včetně baterií pro akumulaci energie, případně také včetně nabíječky pro automobily. Zajišťujeme kompletní servis počínající žádostí o připojení nového zdroje u provozovatele distribuční soustavy, přes žádost o dotaci u Nová zelená úsporám až po uvedení do trvalého provozu.

Pro menší a střední průmyslové podniky a státní instituce nabízíme fotovoltaické elektrárny dle jakéhokoli přání zákazníka. Můžeme udělat menší FVE o výkonu 10 – 100 kWp připojenou do nízkého napětí, ale můžeme také udělat větší FVE o výkonu 500 – 1000 kWp připojenou do vysokého napětí. Samozřejmostí je zajištění žádosti o připojení nového zdroje, kompletní projektové dokumentace, včetně statického posudku, PBŘ a elektroprojektu.

Pro každého zákazníka navrhneme optimální řešení vyhovující jeho potřebám a finančním možnostem.

Získejte nezávaznou cenovou nabídku

Odesláním souhlasíte se zpracováním osobních údajů ve smyslu nařízení Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016... (více informací)